Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4260
Stary 01.01.2010, 20:49
TSNH napisał(a):Wyświetl post
Przecież Majchrowski wie że już nie ma szans w wyborach to ujawnił że jest żydem co mu zależy...
Dawno było wiadomo, że dwie komunistyczne ****y garną się do siebie. Majchrowski, gdzie poczuje kasę wchodzi w interes, Filipiak gdzie może wspiera komunistyczne ścierwo. A kibice w kibucu dalej udają że nie wiedzą...

Ciekawe czy teraz walter i walter24 z taką samą, podziwu godną nieustepliwością pociągną temat wypowiedzi Majchrowskiego, czy następna komunistyczna świnia ukręci łeb tej skandalicznej wypowiedzi komunistycznej ****y. Jest szansa że Pochanke przeżyje największy swój orgazm i do tego na wizji.
Ostatnio edytowane przez gigant : 01.01.2010 o godz. 20:55.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."