Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4257
Stary 01.01.2010, 20:29
felipe napisał(a):Wyświetl post
No juz nie przesadzaj, każda tradycja tego typu warta jest uszanowania i rozgłosu w mediach, bo jest to jakiś ewenement nawet w skali europejskiej...

Co do drugiej części wypowiedzi - pełna zgoda. Ale to od "nas" zależy czy Majchrowski ukarany (czytaj: przegra w wyborach) zostanie czy nie.

Aha i jeszcze jedno - rozumiem frustrację, ale poziom wypowiedzi niektórych (z modem (!) orzeu'em włącznie) troche nie na miejscu. Takie przyganiał kocioł garnkowi klasyczne. W innych tematach za wyzwiska się leci...
Bywają takie momenty w życiu, że wszystkim obojętne stają się wulgaryzmy i wypowiedzi osądzające by stanąć wobec obrazy honoru. Taka sytuacja właśnie się przytrafiła i dobrze, że nie obowiązuje przynajmniej na ten moment cenzura czy milczenie oddziału modo, bo takiego człowieka "trzeba nazywać po imieniu". Zasłużył sobie na to na co sobie wypracował u kibiców Wisły swoim zachowaniem.