felipe napisał(a):

No juz nie przesadzaj, każda tradycja tego typu warta jest uszanowania i rozgłosu w mediach, bo jest to jakiś ewenement nawet w skali europejskiej...
Co do drugiej części wypowiedzi - pełna zgoda. Ale to od "nas" zależy czy Majchrowski ukarany (czytaj: przegra w wyborach) zostanie czy nie.
Aha i jeszcze jedno - rozumiem frustrację, ale poziom wypowiedzi niektórych (z modem (!) orzeu'em włącznie) troche nie na miejscu. Takie przyganiał kocioł garnkowi klasyczne. W innych tematach za wyzwiska się leci...
|
Bywają takie momenty w życiu, że wszystkim obojętne stają się wulgaryzmy i wypowiedzi osądzające by stanąć wobec obrazy honoru. Taka sytuacja właśnie się przytrafiła i dobrze, że nie obowiązuje przynajmniej na ten moment cenzura czy milczenie oddziału modo, bo takiego człowieka "trzeba nazywać po imieniu". Zasłużył sobie na to na co sobie wypracował u kibiców Wisły swoim zachowaniem.