Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Manager89
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
17772
01.01.2010, 19:46
picasso
napisał(a):
sprzeda się tego,którego ktoś zechce kupić,a nie tego którego wskażą forumowicze
ale po to jest forum, żeby wymienić swoje poglądy
Manager89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Manager89
Znajdź inne posty napisane przez Manager89