Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4255
Stary 01.01.2010, 19:41
Majchrowski to powinien być już ukarany za pierwszą kadencję. Czego by ten komuch nie powiedział i tak już w moim rankingu niżej nie spadnie. Nie czuję się obrażony jego słowami - jeżeli źle o mnie mówi coś co uważam za ........ co uważam - nie czuję się obrażony. Właściwie to cieszę się, że to powiedział- jeżeli to ma być cena za to że paru przejrzy na oczy to jestem mu nawet wdzięczny!