|
Majchrowski to powinien być już ukarany za pierwszą kadencję. Czego by ten komuch nie powiedział i tak już w moim rankingu niżej nie spadnie. Nie czuję się obrażony jego słowami - jeżeli źle o mnie mówi coś co uważam za ........ co uważam - nie czuję się obrażony. Właściwie to cieszę się, że to powiedział- jeżeli to ma być cena za to że paru przejrzy na oczy to jestem mu nawet wdzięczny!
|