Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17768
Stary 01.01.2010, 18:36
Manager89 napisał(a):Wyświetl post
A ja powiem po raz kolejny nas nie stać na gotówkowe transfery. W naszej rodzimej lidze żadnemu zawodnikowi, który mógłby wzmocnić Wisełkę nie kończy się kontrakt, a w Brazylii za dobrego rozeznania nie mamy (Marcelo to chlubny wyjątek). Więc nie ma szans nawet na bezgotówkowe transfery... Ściągnąć z wypożyczenia lewego obrońce występującego we Flocie. Przedłużyć kontrakty obecnych zawodników oprócz Gołosia, i szukać graczy którym kontrakty kończą się w czerwcu i podpisywać z nimi umowy w już w styczniu.
Np.Janusz Gancarczyk ciekawa opcja na ewą pomoc.
Odpowiedz cytując