|
Jeden profesor komunista i drugi profesor komunista więc czego się można spodziewać. Tymi słowami przyznał się że jest obrzezany i nie może mieć żadnych pretensji do słów jakie usłyszy jak będzie chciał się lansować na R22. Na najbliższym meczu Wisełki musimy wyrazić to co chcemy. Może profesor wytrzeźwiej szybko że wybory w Krakowie przegrał tymi słowami bo nie wyobrażam sobie by jakikolwiek Wiślak oddał głos na niego.
|