|
No i zaczeło sie, okienko transferowe otwarte, mamy 16 dni na zapowiedzine 2-3 transfery, gdyz 17 stycznia rozpoczyna sie pierwszy obóz,jesli do tego czasu nie bedzie transferu mozemy sie pozegnac ze ktos wzmocni nasza Wisełke, takze zostaje nam tylko i czekac i sie modlic o cud....
|