Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17765
Stary 01.01.2010, 16:41
No i zaczeło sie, okienko transferowe otwarte, mamy 16 dni na zapowiedzine 2-3 transfery, gdyz 17 stycznia rozpoczyna sie pierwszy obóz,jesli do tego czasu nie bedzie transferu mozemy sie pozegnac ze ktos wzmocni nasza Wisełke, takze zostaje nam tylko i czekac i sie modlic o cud....
Odpowiedz cytując