Temat
:
Sylwester - gdzie itd..
Wyświetl pojedynczy post
Niuton
ARTYSTA
Od: 06.2007
Offline
#
38
01.01.2010, 15:16
Na rynku na pozdrowieniach na sukiennicach Wisła, Lechia, Jaga, a takze Zagłebie, Gks i R. Tka ciekawostka, jeden Legionista namierzony.
Niuton
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niuton
Znajdź inne posty napisane przez Niuton