skoro szukamy zawodników wolnych bez klubów to zwolniono tego napastnika z Belgijskiego Roselare
,rozegrał dwa mecze w Repr. Holandii.W Belgii przestał bramki strzelac to nie z niego zrezygnowano ale w Polsce mógłby na nowo zaskoczyc bo i poziom nie za wysoki...
http://transfermarkt.de/de/spieler/4...hn/profil.html
bramkarz bez klubu, bronił w Lokomotivie Moskwa niedawno
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...ts/profil.html