Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Mati_GDA
Member
Od: 11.2008
Offline
#
13373
01.01.2010, 13:39
Kibic_1906
napisał(a):
Mam pytanko , czy w okol. Krakowa (Krakowie) są dziś otwarte jakieś pizzerie?Proszę o szybką odpowiedz
nie wiem ale moszlife
Mati_GDA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mati_GDA
Znajdź inne posty napisane przez Mati_GDA