Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1653
Stary 01.01.2010, 12:53
To normalna premia którą Canal+ stosuje od lat.

W zamian za prawa do transmisji Canal+ płaci klubom dwie kwoty: jedną wszystkie otrzymują po równo. Oraz drugą na podstawie "medialności", czyli właśnie jak wiele spotkań było przez C+ transmitowane na żywo...

Zresztą nie wiem po co o tym pisze, skoro w linku masz dokładnie wszystko wytłumaczone...
Ddf
Odpowiedz cytując