|
To normalna premia którą Canal+ stosuje od lat.
W zamian za prawa do transmisji Canal+ płaci klubom dwie kwoty: jedną wszystkie otrzymują po równo. Oraz drugą na podstawie "medialności", czyli właśnie jak wiele spotkań było przez C+ transmitowane na żywo...
Zresztą nie wiem po co o tym pisze, skoro w linku masz dokładnie wszystko wytłumaczone...
|