Wyświetl pojedynczy post
famul
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków P.N.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 31.12.2009, 22:06
Julo ja bym dołożył i brał 10 w 10 jest bardziej rozbudowany tryb menagera niż w 9 oczywiscie mowa o fifie , składy są zaaktualizowane na max zawsze można zrobić własne edycje których brakuje lub ściagnąć aktualizację , Wisła jest od Fify 07 normalnie dodawana w światowych edycjach a liga polska od 08 jak dobrze pamiętam nie wiem jak jest w polskich edycjach bo ja posiadam wersje irlandzka w której liga pl jest dopiero od 08 a Wisła od 07
Ostatnio edytowane przez famul : 31.12.2009 o godz. 22:11.
Odpowiedz cytując