Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17758
Stary 31.12.2009, 21:44
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
A czy np. Pawlem Brozkiem interesowalo sie (nie mylic z niezliczonymi wymyslami brukowcow!) kiedys pol Bundesligi ?
Bo nie wydaje mi sie, a przeciez Brozek byl kims w rodzaju zbawiciela i jedynym pilkarzem zaslugujacym na okreslanie mianem realnego napastnika od czasu, kiedy Wisla sprzedala swoj snajperski duet Zurawski-Frankowski.

Prawde mowiac nie mam pojecia, czy Rodionova stac na zbawienie Wisly, jednak Twoj argument jakos zupelnie do mnie nie trafia.
O tym czy go stać na to czy też nie możemy się nigdy nie przekonać. Jeśli kupi go Lech i okaże się napastnikiem nie gorszym od Rengifo to będzie czego żałować. Niestety żeby go kupić trzeba trochę wyłożyć, może Pan Cupiał szykuje jakąś niespodziankę dla nas kibiców, a może jak co roku obejdziemy się smakiem i transferów nie będzie. Może odejdzie Diaz w sumie w tej chwili to chyba byłby najrozsądniejszy transfer z klubu.

Chciałbym żeby Marcelo został pograł jeszcze sezon i może ze 4mln ojro by się za niego dostało ...
Odpowiedz cytując