Eustachy napisał(a):

A czy np. Pawlem Brozkiem interesowalo sie (nie mylic z niezliczonymi wymyslami brukowcow!) kiedys pol Bundesligi ?
Bo nie wydaje mi sie, a przeciez Brozek byl kims w rodzaju zbawiciela i jedynym pilkarzem zaslugujacym na okreslanie mianem realnego napastnika od czasu, kiedy Wisla sprzedala swoj snajperski duet Zurawski-Frankowski.
Prawde mowiac nie mam pojecia, czy Rodionova stac na zbawienie Wisly, jednak Twoj argument jakos zupelnie do mnie nie trafia.
|
O tym czy go stać na to czy też nie możemy się nigdy nie przekonać. Jeśli kupi go Lech i okaże się napastnikiem nie gorszym od Rengifo to będzie czego żałować. Niestety żeby go kupić trzeba trochę wyłożyć, może Pan Cupiał szykuje jakąś niespodziankę dla nas kibiców, a może jak co roku obejdziemy się smakiem i transferów nie będzie. Może odejdzie Diaz w sumie w tej chwili to chyba byłby najrozsądniejszy transfer z klubu.
Chciałbym żeby Marcelo został pograł jeszcze sezon i może ze 4mln ojro by się za niego dostało ...