Wyświetl pojedynczy post
born2b3k
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13369
Stary 31.12.2009, 21:07
Niuton napisał(a):Wyświetl post
A ja pilnie potrzebuje odpowiedzi. Załączyłem na youtube filmin (2minuty, 12 mb - gdyby to miało znaczenie) załaczyło sie elegancko, ale nie rusza choc znajduje go wyszukiwarka. Mam tylko komunikat: error occurred, please try again. To jest normalne, e trzeba poczekac chwile po załąłczeniu czy cos mi nie dizała. Zaznaczam ze pierwszy raz uzywam serwisu yt nie jak widz.

A filmik o ktory pytałem juz zmontowałem, z uzyciem windows movie maker, audacity z biblioteka lame i movtoavi. Jakies 4 godziny roboty
spróbuj uploadować filmik jeszcze raz, możliwe że wina leży po stronie YT
Odpowiedz cytując