Wojtek_Lok napisał(a):

|
Chyba nie widzisz w Białorusinie zbawiciela Wisły? Gdyby faktycznie był dobry to by się nim pół bundesligi interesowało.
|
A czy np. Pawlem Brozkiem interesowalo sie (nie mylic z niezliczonymi wymyslami brukowcow!) kiedys pol Bundesligi ?
Bo nie wydaje mi sie, a przeciez Brozek byl kims w rodzaju zbawiciela i jedynym pilkarzem zaslugujacym na okreslanie mianem realnego napastnika od czasu, kiedy Wisla sprzedala swoj snajperski duet Zurawski-Frankowski.
Prawde mowiac nie mam pojecia, czy Rodionova stac na zbawienie Wisly, jednak Twoj argument jakos zupelnie do mnie nie trafia.