Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17757
Stary 31.12.2009, 20:45
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie widzisz w Białorusinie zbawiciela Wisły? Gdyby faktycznie był dobry to by się nim pół bundesligi interesowało.
A czy np. Pawlem Brozkiem interesowalo sie (nie mylic z niezliczonymi wymyslami brukowcow!) kiedys pol Bundesligi ?
Bo nie wydaje mi sie, a przeciez Brozek byl kims w rodzaju zbawiciela i jedynym pilkarzem zaslugujacym na okreslanie mianem realnego napastnika od czasu, kiedy Wisla sprzedala swoj snajperski duet Zurawski-Frankowski.

Prawde mowiac nie mam pojecia, czy Rodionova stac na zbawienie Wisly, jednak Twoj argument jakos zupelnie do mnie nie trafia.
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 31.12.2009 o godz. 20:55.
Odpowiedz cytując