Wyświetl pojedynczy post
Mamba
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17755
Stary 31.12.2009, 20:40
szczepanwislak napisał(a):Wyświetl post
, bule tylko Marcelo zatrzymać,
Szczerze? Imo jeśli ktoś będzie zainteresowany kupnem Marcelo (a zapewne tak będzie) to lepiej go sprzedać za jakąś dobrą sumkę, a pieniądze otrzymane za niego przeznaczyć na nowe transfery.
Ostatnio edytowane przez Mamba : 31.12.2009 o godz. 20:42.

Odpowiedz cytując