Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mamba
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
17755
31.12.2009, 20:40
szczepanwislak
napisał(a):
, bule tylko Marcelo zatrzymać,
Szczerze? Imo jeśli ktoś będzie zainteresowany kupnem Marcelo (a zapewne tak będzie) to lepiej go sprzedać za jakąś dobrą sumkę, a pieniądze otrzymane za niego przeznaczyć na nowe transfery.
Ostatnio edytowane przez Mamba : 31.12.2009 o godz. 20:42.
Mamba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mamba
Znajdź inne posty napisane przez Mamba