|
Ludzie wrzućcie na luz
Efekty pracy Edzia i Józia poznamy prawdopodobnie dopiero w czerwcu, gdyż już wtedy są szykowane transfery, kilku ciekawym zawodnikom wygasaja kontrakty itp.
Jezeli chcecie by pisali na oficjalnej stronie kim sie interesujemy, kogo chcemy kupic, kogo obserwuja, to macie chyba cos nie rowno pod kopułą.
To tak jak oceniać szkoleniowca po meczach towarzyskich. Przeciez efekty pracy musza przyjsc pozniej
|