Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17747
Stary 31.12.2009, 19:44
Jak się sprzeda jakiegos grajka typu Diaz to skądś tą kasę wyczerpiemy , ale i tak to nie bedzie wystarczajaca kwota na prawdziwe potrzebne dla nas transfery. Skorża ma teraz ból głowy co zrobić z tym aby pieniadze wygospodarować, bo środki na transfery muszą być a szkoda najlepszych grajków sie pozbywać, bo na Cupiała nie ma co liczyć wydaje mi się.A co do kosy i Uche to nie ma co na nich liczyć . Nie zagrają w słabszym klubie i słabszej lidze , Kamil może jeszcze kiedyś do nas wróci , ale nie sądze aby było to już po wygaśnięciu jego kontraktu na Cyprze. A jak wróci to np może osiąść w jego Kszo. A tak swoją drogą to zastanawiam się czy w Wiśle bedzie grał jeszcze taki dobry obcokrajowiec jak Uche... Ale nie ma co sie zastanawiać tylko czekać na transfery bez których nie bedzie Pucharów nie mówiąc juz o LM. Czekamy panie Skorża i na jakieś wzmocnienia liczymy
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman
Odpowiedz cytując