Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17746
Stary 31.12.2009, 19:35
Mnie nurtuje pytanie ,jakie sa efekty działan Caplara i Klejdinsta ,przeciez teraz oni maja pokazac efekty dzialan swojej pracy .

i co nagle taka cisza ,przezciez po cos Wisla ich zatrudnila...

Skorza tak opowiadal o 2-3 transferach i jestem ciekaw jak to bedzie wygladało.,bo to bylby smiech na sali jakby oni nie znalezli nikgo ciekawego nawet za darmo,wiec czekamy...
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując