|
Mnie nurtuje pytanie ,jakie sa efekty działan Caplara i Klejdinsta ,przeciez teraz oni maja pokazac efekty dzialan swojej pracy .
i co nagle taka cisza ,przezciez po cos Wisla ich zatrudnila...
Skorza tak opowiadal o 2-3 transferach i jestem ciekaw jak to bedzie wygladało.,bo to bylby smiech na sali jakby oni nie znalezli nikgo ciekawego nawet za darmo,wiec czekamy...
|