A ja pilnie potrzebuje odpowiedzi. Załączyłem na youtube filmin (2minuty, 12 mb - gdyby to miało znaczenie) załaczyło sie elegancko, ale nie rusza choc znajduje go wyszukiwarka. Mam tylko komunikat: error occurred, please try again. To jest normalne, e trzeba poczekac chwile po załąłczeniu czy cos mi nie dizała. Zaznaczam ze pierwszy raz uzywam serwisu yt nie jak widz.
A filmik o ktory pytałem juz zmontowałem, z uzyciem windows movie maker, audacity z biblioteka lame i movtoavi. Jakies 4 godziny roboty
