Lemoniadowy Joe napisał(a):

Pewne to nic nie jest w negocjacjach a tym bardziej u nas ale gdy klub ma pewną kasę z LE lub z LM to jestem przekonany że zaraz poszłyby środki na wzmocnienie albo poszerzenie kadry . Prawdopodobnie u nas sie obecnie wszystko rozbija że przy naszym budżecie wychodzimy około zera wiec albo "parę" euro na transfery/kontrakty albo mamy niewielką dziura w budżecie
o tym czy gramy w LE wdzielibyśmy 6 sierpnia czy w LM 26 sierpnia okienko zamyka sie z końcem sierpnia
|
Sam jestem ciekaw czy mialbyś rację. Jest faktem że potrzebujemy do składu 3-4 w miarę tanich, zdrowych i silnych "roboli". Niekoniecznie "gwiazd". Wydaje mi się że kilka dni na "wdrożenie" ich w Wisłę to chyba trochę krótki okres czasu (choć np: z Alvarezem się udało). Dlatego zapewne lepiej by było gdyby mieli choć jedną rundę (zakładając że będziemy grać w fazie grupowej) na "wejście" w drużynę.