Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17739
Stary 31.12.2009, 17:02
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie widzisz w Białorusinie zbawiciela Wisły? Gdyby faktycznie był dobry to by się nim pół bundesligi interesowało.
tu chodzi o 3-4 transfery o jakich wspominał Skorża (napastnik wysoki,rozgrywajacy taki najlepiej jak kiedyś był Czerwiec lub Szymek+stoper jeśli Marcelo odejdzie)
Ostatnio edytowane przez AYALA : 31.12.2009 o godz. 17:05.
Odpowiedz cytując