Wojtek_Lok napisał(a):

|
Chyba nie widzisz w Białorusinie zbawiciela Wisły? Gdyby faktycznie był dobry to by się nim pół bundesligi interesowało.
|
tu chodzi o 3-4 transfery o jakich wspominał Skorża (napastnik wysoki,rozgrywajacy taki najlepiej jak kiedyś był Czerwiec lub Szymek+stoper jeśli Marcelo odejdzie)