AYALA napisał(a):

|
tu chyba nie chodzi o transfery na te 13 wiosennych meczów tylko na puchary europejskie, żeby nie było kompromitacji jesienią.Bez wzmocnień już teraz zimą ciężko będzie latem rywalizowac w europie
|
Chyba nie widzisz w Białorusinie zbawiciela Wisły? Gdyby faktycznie był dobry to by się nim pół bundesligi interesowało.