Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17738
Stary 31.12.2009, 16:45
AYALA napisał(a):Wyświetl post
tu chyba nie chodzi o transfery na te 13 wiosennych meczów tylko na puchary europejskie, żeby nie było kompromitacji jesienią.Bez wzmocnień już teraz zimą ciężko będzie latem rywalizowac w europie
Chyba nie widzisz w Białorusinie zbawiciela Wisły? Gdyby faktycznie był dobry to by się nim pół bundesligi interesowało.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując