|
ja mam w tym roku zajebisste miejsce bo z zona spedzamy sylwestra w łóżku (widze wsze usmiechy) bo oboje jestesmy chorzy i nie mamy zamiaru nigdzie sie wyrywac na nocke. tanio,blisko, rano bez kaca !!!!
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
|