Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17736
Stary 31.12.2009, 16:34
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
i całkiem możliwe że tacy piłkarze byliby zakontraktowani ilość i jakość zależałaby miedzy innymi od tego gdzie gramy LE czy w LM , jak jest pewność zarobienia dużej kasy to nie jest problemem zakontraktować 3-4 graczy w 3-4 dni tym bardziej gdyby sprawy były juz wcześniej wstępnie dogadane
Całkiem możliwe czy pewne? Masz jakieś informacj na ten temat? Gdybyś miał rację to moim zdaniem dobrze świadczyłoby to o naszym sztabie. Osobiście jednak wątpię by była to prawda. Okienko kończyło się w sierpniu a (o ile się nie mylę) wtedy nie było by jeszcze przesądzone czy gralibyśmy w fazie grupowej. Niezgodzilbym się też z tym że nie jest problemem zakontraktowanie w 3-4 dni (końcem okienka) 3-4 graczy mimo wszystko jednak coś sobą prezentujących i gotowych do gry "od zaraz". Dodatkowym elementem są kontuzje które posypały się we wrześniu/październiku a o których nie było wiadomo w sierpniu (zakładając że nie byłoby kontuzji: Głowy, Sobola, Brożka, Singlara a rehabilitacja Boguskiego i Guły przebiegałaby prawidłowo skład wydawał by sie być ok).
Odpowiedz cytując