Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
LeQ
Member
Od: 05.2009
Offline
#
2983
31.12.2009, 16:34
Mała prośba bramkarz i lewy obrońca do Wisły ... najlepiej za darmo, choć małe kwoty też wchodzą w rachubę. Wersja 10.0
Z góry thx
LeQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LeQ
Znajdź inne posty napisane przez LeQ