Pablo84 napisał(a):

A kim ty jesteś by oceniać ****a fach Filipa Pięty?Napisz nam tu jaki masz kwalifikację, skonczone szkoły, kursy, doświadczenie w medycynie.!!!?
Ja .......e, ale mnie tacy ludzie w****iają.Chuja się znają, chuja wiedzą ale oczerniają bo przeczytał jakiegoś tam newsa z weszlo.com.
Coż wychodzi na to że paru profesorów -ordynatorów się myli
|
jeszcze jako osoba z branzy dodam od siebie, że tak kompetentnej osoby jak pan Filip można ze świecą szukać. Fizjoterapia i odnowa biologiczna wbrew pozorom to bardzo złożona dziedzina, praktycznie każdy zawodnik i każda kontuzja musi być rozpatrywana jednostkowo.
Także podpisuje sie obiema rękami pod postem Pablo