Coolpick napisał(a):

|
mysle ze wzor zostanie taki sam (4*G+J), a to ze trzeba pisac podstawe i rozszerzona rozwiaza tak, ze zamiast starego przelicznika pkt. z rozszerzonej bedzie sumowanie pkt. podstawa+rozszerzona. Tak mi sie przynajmniej wydaje byloby najlogiczniej
|
Wątpie żeby była sumowana, jak liczy się wynik lepszy i pewnie taki pod uwagę weźmie AGH, pytanie tylko czy lepsze tam (wyniku który weźmie AGH pod uwagę) jest 60 z roz. czy 100 z podst.

. Wzór pozostanie taki sam, bo tam pod uwagę zamiast matematyki może być fizyka, albo chemia.
Mówię tu o wydziale EAIIE