Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1994
Stary 31.12.2009, 15:42
Coolpick napisał(a):Wyświetl post
mysle ze wzor zostanie taki sam (4*G+J), a to ze trzeba pisac podstawe i rozszerzona rozwiaza tak, ze zamiast starego przelicznika pkt. z rozszerzonej bedzie sumowanie pkt. podstawa+rozszerzona. Tak mi sie przynajmniej wydaje byloby najlogiczniej
Wątpie żeby była sumowana, jak liczy się wynik lepszy i pewnie taki pod uwagę weźmie AGH, pytanie tylko czy lepsze tam (wyniku który weźmie AGH pod uwagę) jest 60 z roz. czy 100 z podst. . Wzór pozostanie taki sam, bo tam pod uwagę zamiast matematyki może być fizyka, albo chemia.

Mówię tu o wydziale EAIIE
Odpowiedz cytując