Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17730
Stary 31.12.2009, 15:25
propo lewo skrzydłowego jeśi Wisła zaczęła już witać ponownie swoje gwiazdy które ponownie niedługo zabłyszczą na Reymonta to może wróci znowu daj Boże temat Kosowskiego w końcu jest cień szansy Wisła znów będzie grała w LM (Amica,Legia,Ruch obejdzie sie smakiem na pocieszenie zostaną im PU i InterToto)a Kosowskiego interesuje gra w LM a propo Kaźmierczak Wisłe chyba stać by wyciągnąć z kieszeni 150-200tys tak go wyceniła Vitoria Setubał
Odpowiedz cytując