|
Zobaczymy w styczniu czy będą te 3-4 transfery Skorży, które zapowiedział. Boję się, że chodziło o Clebera, Mączyńskie i Kowalskiego. Jestem pewien, że Wisła nie wyda na transfery ani Euro. Jeśli zostanie sprzedany Marcelo za 2-3 miliony to może Cupiał pozwoli wydać 300-400 tysięcy euro. Lub zostanie pozyskany jakiś darmowy grajek, co przejmie kontrakt Mauro Cantoro. Moim zdaniem Cupiał wie, że obecny skład na mistrza Polski wystarczy, a o Lidze Mistrzów już nie marzy. Bogusław wie, że nawet wydanie 2 milionów euro na graczy nie gwarantuje udanej gry w pucharach i zostanie po staremu: Mistrz Polski z obecnym składem i liczenie na Cud w pucharach (może Maciej będze potrafił przygotować zespół na lipiec/sierpień)
Ostatnio edytowane przez Peroslaw88 : 31.12.2009 o godz. 15:32.
Wisła jest najważniejsza!
|