Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2982
Stary 31.12.2009, 15:01
Bartuk1906 napisał(a):Wyświetl post
http://img29.imageshack.us/img29/3641/wisakrakw.png

Jednym słowem Udine ocipiało ... xd

Mam Budżet 78 milionów złotych a na zarobki 1milion ;-)
w takim razie może ktoś poleci jakiegoś Ciekawego grajka ... ;-) najlepiej lewego obrońce ;-) bo Diazem i Piotrem Brożkiem też się interesują ... ;-)

Rodnei Sneijder - u mnie go nie ma

Ojj.. sory pisze się RODNEY SNEIJDER W Ajaxie
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując