Bartuk1906 napisał(a):

http://img29.imageshack.us/img29/3641/wisakrakw.png
Jednym słowem Udine ocipiało ... xd
Mam Budżet 78 milionów złotych a na zarobki 1milion ;-)
w takim razie może ktoś poleci jakiegoś Ciekawego grajka ... ;-) najlepiej lewego obrońce ;-) bo Diazem i Piotrem Brożkiem też się interesują ... ;-)
Rodnei Sneijder - u mnie go nie ma
|
Ojj.. sory pisze się RODNEY SNEIJDER

W Ajaxie
