Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17725
Stary 31.12.2009, 14:15
matti123 napisał(a):Wyświetl post
Od dłuższego czasu ciekawi mnie temat Alvareza. Jeżeli jest tylko wypożyczony to cięzko będzie wyłożyć taką kasę, choć jest tego wart.
Milion razy juz bylo pisane, Alvarezowi konczy sie z Wlochami w czerwcu wiec jest do wziecia za darmo od stycznia tylko jest kilka pytan czy?

- bedzie chcial grac u nas
- ile sokie krzyknie za podpis na kontrakcie( bo jako wolny zawodnik ma do tego prawo)
- i ile sobie zazada rocznie za gre u nas
- i czy RN bedzie chciala do u nas w klubie( bo Maciek na pewno tak)
,
Odpowiedz cytując