matti123 napisał(a):

|
Od dłuższego czasu ciekawi mnie temat Alvareza. Jeżeli jest tylko wypożyczony to cięzko będzie wyłożyć taką kasę, choć jest tego wart.
|
Milion razy juz bylo pisane, Alvarezowi konczy sie z Wlochami w czerwcu wiec jest do wziecia za darmo od stycznia tylko jest kilka pytan czy?
- bedzie chcial grac u nas
- ile sokie krzyknie za podpis na kontrakcie( bo jako wolny zawodnik ma do tego prawo)
- i ile sobie zazada rocznie za gre u nas
- i czy RN bedzie chciala do u nas w klubie( bo Maciek na pewno tak)