|
Od dłuższego czasu ciekawi mnie temat Alvareza. Jeżeli jest tylko wypożyczony to cięzko będzie wyłożyć taką kasę, choć jest tego wart. Pytanie czy we Włoszech nadal go chcą. To byłaby zbyt duża strata dla nas bo jak dla mnie on jest w czołówce (najlepszy?) ligowych bocznych obrońców. Szkoda że nadal nie mamy konkurencji dla Pawełka, gdyby nie wpadki to można by go b. pozytywnie oceniać. Potrzebujemy konkurencji na prawym skrzydle.
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
|