Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2981
Stary 31.12.2009, 13:58
Kamyk napisał(a):Wyświetl post
Vegard Forren, u mnie gra już 3 sezon - jednym słowem genialny !
Ewentualnie Arthur Boka.
Ten 1 bardzo fajny ale cóż z tego jak gra już w Schalke ;-/ i niestety nie do wyciągnięcia, ten 2 taki sobie ale tez nie do wyciągnięcia bo gra w Stuttgarcie ;-/
ktoś ma jakieś Ciekawe propozycje jeszcze ... może być na PW byłbym wdzięczny ;-)
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując