Kamyk napisał(a):

Vegard Forren, u mnie gra już 3 sezon - jednym słowem genialny !
Ewentualnie Arthur Boka.
|
Ten 1 bardzo fajny ale cóż z tego jak gra już w Schalke ;-/ i niestety nie do wyciągnięcia, ten 2 taki sobie ale tez nie do wyciągnięcia bo gra w Stuttgarcie ;-/
ktoś ma jakieś Ciekawe propozycje jeszcze ... może być na PW byłbym wdzięczny ;-)