Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2978
Stary 31.12.2009, 12:45
http://img29.imageshack.us/img29/3641/wisakrakw.png

Jednym słowem Udine ocipiało ... xd

Mam Budżet 78 milionów złotych a na zarobki 1milion ;-)
w takim razie może ktoś poleci jakiegoś Ciekawego grajka ... ;-) najlepiej lewego obrońce ;-) bo Diazem i Piotrem Brożkiem też się interesują ... ;-)

Rodnei Sneijder - u mnie go nie ma
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując