Wyświetl pojedynczy post
Oxydrene
Senior Member
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6421
Stary 31.12.2009, 12:18
Skad sie biora tacy kosmici? Gówno wiecie o obecnej sytuacji i macie jeszcze czelnosc kogos krytykowac ze sie stara i cos robi dla Wisly? Oprocz pisania na klawiaturze jak wy? Byl którys z was na obradach chociaz raz? Dzieki inteligencji i umiejetnosci dedukcji moznaby sie zastanowic co Ty bedac radnym i kibicem bys zrobil? Dokladnie to samo? To w czym jest problem? Niech sie ktos 3 razy zastasnowi zamiast za pomoca klawiatury zacznie kogos oczerniac.

Szczesliwego Nowego Roku.
Odpowiedz cytując