Temat
:
Sylwester - gdzie itd..
Wyświetl pojedynczy post
PAWEL NEWB
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: kraków
Offline
#
32
31.12.2009, 11:53
Gdy ktoś chce elgancko sie napić ze znajomymi, zawsze mozna wynająć pokoj w hotelu. My płacimy 170/doba za 4 osobowy pokoj. Są jeszcze miejsca. Okolice wieliczki
PAWEL NEWB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PAWEL NEWB
Znajdź inne posty napisane przez PAWEL NEWB