Wyświetl pojedynczy post
PAWEL NEWB
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 31.12.2009, 11:53
Gdy ktoś chce elgancko sie napić ze znajomymi, zawsze mozna wynająć pokoj w hotelu. My płacimy 170/doba za 4 osobowy pokoj. Są jeszcze miejsca. Okolice wieliczki
Odpowiedz cytując