|
Nieobecni "wirtualnie" (w protokole oznaczeni jako nieobecni, faktycznie obecni na sali obrad i podczas innych głosowań):
Stanisław Maranda,
Barbara Mirek-Mikuła,
Marta Suter,
Agata Tatara,
Piotr Wiszniewski
I po co Wy w wyborach startowaliście, skoro teraz boicie się oddawać swój głos....? Nawet Wam się dupy ruszyć nie chciało, by wyjść z sali i zachować pozory?
Ostatnio edytowane przez rav : 31.12.2009 o godz. 09:44.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|