daj mu czas

...chlopak se tylko ogra i pokaze na co go stac. u mnie w Wisełce pamietnych czasow sprawdzial sie na DP az zal bylo do pozniej sprzedawac

No a ja osobiscie polecam Miljenko Bosnjak bardzo dobry OPŚ spokojnie przechodzi do Wisly a zarazem tani
