Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6406
Stary 31.12.2009, 00:35
Akurat daleki jestem od ciśnięcia pysiowi. Proponuję wrócić do czasów "nieprzyznania" Krakowowi organizacji ME. Wówczas najwiekszym wrogiem był PiS, Majchrowski cacy, a teraz gdy okazało się, że od tylca jebie nas PO, zaczęło się polowanie na czarownice. Jesteśmy ze względu na cenę przebudowy i problemy z kontynuacją łakomym kąskiem dla wszelkiej maści aparatczyków. Olszówka może i zaangażował się w walkę z radą miasta, ale osobiście nie widzę powodów by kolesiowi klaskać.

Ps.Głosowałem we wszystkich wyborach za PO i nadal zamierzam. Tylko w prezydenckich głosowałem za przydupasem Filipiaka Majchrowskim, bo mnie zmyliło PeOwskie poparcie dla komunistycznej świni. Teraz pie.dolę nie głosuję na nikogo.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując