Rocky55 napisał(a):

Hehe Bartuk widze tego samego gracza co ja zawsze staram sie kupic nie wazne gdzie gram, mianowicie chodzi o D.Vide jeszcze na dodatek grasz ta sama taktyka co ja lubie grac xD
|
NO jakoś tak się złożyło z tym Vide.. skauci go znaleźli a ja nie chciałem przedłużać kontraktu z Cantoro a kasa była po sprzedaży Pawła...
ale kupiłem go z myślą o środku pola ... ale tam niestety się mi do końca nie sprawdza... lepiej gra na ŚO albo ŚPD ;-P ale myślę że jak chwile pogra na ŚP potrenuje tą pozycje może być oki ;-)
PS. pysio mógłbyś foty wrzucać w linkach a nie w obrazach bo rozpieprzasz troszkę forum .. ;-) a kto będzie miał ochotę na pewno zaglądnie na nie =D
2 PS. mój 100 post =D