Wyświetl pojedynczy post
szczebel
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Rojów ( Wielkopolska)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17712
Stary 30.12.2009, 23:19
Chłopie będziemy zadowoleni gdy na boisko wrócą Głowacki , Sobolewski , Brożek i zdobędziemy mistrzostwo , ale klub z ambicjami nie może sobie pozwolić na niepewność kadrową. Wiem ,że klub ma dziurę w budżecie i na transfery gotówkowe nie ma kasy , ale jednak z tą poronionią rzeczywistością Wisła sobie radzi . Przykłady takie jak Marcelo , Singlar pokazują ,że można znaleść dobrych grajków z wolną kartą .
Odpowiedz cytując