Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17711
Stary 30.12.2009, 23:00
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
proste S-Team przestał sie chwalić transferami z obawy przed Amikowcami,Legionistami i resztą w sumie Amica zrobiła swoje usłyszeli gdzieś Że S-Team zainteresowany jest kilkoma graczami BATE i już zaczęła podkupywać Skorży zawodnika na pocieszenie Kriwiec nie był celem transferowym Skorży tylko 2jka innych kopaczy zrozumcie jeśli Skorża i jego team chwalił by sie każdym zainteresowanym graczem to marne szanse by któryś z nich zawitał na Reymonta w sumie konkurencja czuwa zresztą nie ma co narzekać Csaplar jest w S-Team więc może zobaczymy kogoś z ligi Angielskiej w końcu Cspalar zna sie na lidze Angielskiej już tam kiedyś pracował chyba w Evertonie
taa...stawiam na Torresa do ataku i Fabregasa na rozegranie. Torres nieźle wczoraj grał, myśle że by sobie poradził u nas.

tak na poważnie...ja będę zadowolony jak utrzymamy obecny skład i do pełni zdrowia wrócą Głowacki, Sobolewski i Brożek. Wtedy powinniśmy mieć spore szanse na obronę mistrzostwa.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując