JOSE 841 napisał(a):

|
proste S-Team przestał sie chwalić transferami z obawy przed Amikowcami,Legionistami i resztą w sumie Amica zrobiła swoje usłyszeli gdzieś Że S-Team zainteresowany jest kilkoma graczami BATE i już zaczęła podkupywać Skorży zawodnika na pocieszenie Kriwiec nie był celem transferowym Skorży tylko 2jka innych kopaczy zrozumcie jeśli Skorża i jego team chwalił by sie każdym zainteresowanym graczem to marne szanse by któryś z nich zawitał na Reymonta w sumie konkurencja czuwa zresztą nie ma co narzekać Csaplar jest w S-Team więc może zobaczymy kogoś z ligi Angielskiej w końcu Cspalar zna sie na lidze Angielskiej już tam kiedyś pracował chyba w Evertonie
|
taa...stawiam na Torresa do ataku i Fabregasa na rozegranie. Torres nieźle wczoraj grał, myśle że by sobie poradził u nas.
tak na poważnie...ja będę zadowolony jak utrzymamy obecny skład i do pełni zdrowia wrócą Głowacki, Sobolewski i Brożek. Wtedy powinniśmy mieć spore szanse na obronę mistrzostwa.