Cupial na wróżke mi nie wyglada stad zwyczjnie nie chce wydac po raz kolejny kasy na kogos kto niby super sie zapowiada ,wymiata w klubie gra w reprezentacji ,a tu nagle przychodzi co do czego to niepotafi celnie dośrodkować piłki.
Przyklad Lobodzinskiego i po czesci Kirma z Jirsakiem w duzym stopinu przyczynily sie do tego ze Cupial "sparzył" sie na takim kupowaniu.
Trzeba najpierw stworzyc system ktory uporządkował by kwestie transferow i ludzi ktorzy zajmowali by sie tym od poczatku do konca + zadnie i opinia Skorzy.
Bo tak to my wlasciwie transferow robic nie bedziemy ,bo zawsze bedzie ta mysl" a co jak nie wypali

?" ...