Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13343
Stary 30.12.2009, 19:01
mcovalski napisał(a):Wyświetl post
Witam, potrzebuję fachowej pomocy Jakiego programu użyć do wgrania napisów do filmu tak żeby go poźniej wrzucić na pena i podpiąć do TV. Używałem Knota ale co chwila się z nim dzieję a to nie ma dźwięku albo napisy idą szybciej niż obraz i generalnie wydaję mi się że długo wgrywa ? Co polecicie i jak już coś to może jakiś szybki opis jak to zrobić by uniknąć błędów wspomnianych wyżej .

stosuje AVI ReComp i jestem zadowolony.


http://forum.strefapc.pl/lofiversion....php?t399.html

tutaj masz wszystko napisane !!
Powód: bo coś mi się przypomniało
Ostatnio edytowane przez wisłaWieczysta : 30.12.2009 o godz. 19:03.
Odpowiedz cytując