mcovalski napisał(a):

Witam, potrzebuję fachowej pomocy Jakiego programu użyć do wgrania napisów do filmu tak żeby go poźniej wrzucić na pena i podpiąć do TV. Używałem Knota ale co chwila się z nim dzieję a to nie ma dźwięku albo napisy idą szybciej niż obraz i generalnie wydaję mi się że długo wgrywa ? Co polecicie i jak już coś to może jakiś szybki opis jak to zrobić by uniknąć błędów wspomnianych wyżej .
|
stosuje AVI ReComp i jestem zadowolony.
http://forum.strefapc.pl/lofiversion....php?t399.html
tutaj masz wszystko napisane !!