Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17694
Stary 30.12.2009, 18:36
skeba napisał(a):Wyświetl post
Właśnie mi o niego chodziło.
*Zwierze - nie orientujesz się widzę
Wiesz, na razie mnie to nie intresuje jak gra. Na papierze jest bardzo dobry.
Pomocnik, który strzela dużo bramek, asystuje. Widzialem pare jego brameczek i pokazuje, ze niezłą kiwkę ma.
Chodzi o sam fakt pozyskania zawodnika. Jest ryzyko, ale jak się sprawdzi to mogą niezle zarobić, a jak sie nie sprawdzi na tyle to i tak w polskiej lidze da radę.
Hahaha widzę że słowo sarkazm nie jest ci obce

Tak doskonale znam tego zawodnika i myślę że co najmniej połowa forum gdyby ich obudzić w środku nocy wymienią jego poprzednie 2 kluby bądź 4 najlepsze akcję jakie przeprowadził w BATE!

magowski napisał(a):Wyświetl post
Tak, Lech kupi, przepłaci a my zdobędziemy mistrzostwo....
BRAWO takie podejście mi się podoba!
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 30.12.2009 o godz. 18:42.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując