skeba napisał(a):

Właśnie mi o niego chodziło.
*Zwierze - nie orientujesz się widzę 
Wiesz, na razie mnie to nie intresuje jak gra. Na papierze jest bardzo dobry.
Pomocnik, który strzela dużo bramek, asystuje. Widzialem pare jego brameczek i pokazuje, ze niezłą kiwkę ma.
Chodzi o sam fakt pozyskania zawodnika. Jest ryzyko, ale jak się sprawdzi to mogą niezle zarobić, a jak sie nie sprawdzi na tyle to i tak w polskiej lidze da radę.
|
Hahaha widzę że słowo sarkazm nie jest ci obce
Tak doskonale znam tego zawodnika i myślę że co najmniej połowa forum gdyby ich obudzić w środku nocy wymienią jego poprzednie 2 kluby bądź 4 najlepsze akcję jakie przeprowadził w BATE!
magowski napisał(a):

|
Tak, Lech kupi, przepłaci a my zdobędziemy mistrzostwo....
|
BRAWO

takie podejście mi się podoba!