Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
magowski
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
17693
30.12.2009, 18:23
Tak, Lech kupi, przepłaci a my zdobędziemy mistrzostwo....
magowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do magowski
Znajdź inne posty napisane przez magowski