Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6377
Stary 30.12.2009, 17:16
orzeu napisał(a):Wyświetl post
ciekaw jestem czy gdyby to PO mialo stosunek 8 do 8 bylyby tu takie same komentarze.
Tzn. nie jestem ciekaw bo wiem ze bylyby zupelnie inne, nie ma to jak samemu sobie tlumaczyc rzeczywistosc byle pasowala do swojej wlasnej wizji.
Winowajca glowny jest ten co zawsze. NIE DLA MAJCHROWSKIEGO !
Gdybym był złośliwy to bym napisał że winny jest Pis - bo to on od niedawna rządzi i jeśli udało mu się znaleźć poparcie
a) do objęcia rządów
b) do przegłosowania budżetu

to jeśli by chciał to powinien także znaleźć poparcie dla naszej hali.

Tyle że nie jestem złośliwy a wręcz jestem jak najdalej od szukania winnego akurat w tym ugrupowaniu, bo cały ten syf jest niestety przez PO i Majchrowskiego.

Tyle że faktem jest że to 8/8 i tak psu na budę.Dyscypliny widać nie było ,pewnie jest tam po prostu więcej rozsądnych osób no ale to nie zmienia faktu że sytuacja jest ujowa.

Hali nie będzie a o stadionie lepiej nie myśleć co tam się jeszcze może dziać, by nie popaść w gruba depresję.


Grzadq napisał(a):Wyświetl post
w przysłlości niewątpliwie będę patrzył na nazwiska.

.
I tego się trzymajmy, u mnie skończyło się głosowanie na partie.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 30.12.2009 o godz. 17:19.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując