Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2962
Stary 30.12.2009, 17:13
jabadabaryba jak zrobiłeś że piłkarz np Żurawski robi u ciebie jako trenermam kilku grajków w składzie których bym widział w sztabie ale niewiem jak zrobić by załapali sie do sztabu musze czekać aż skończy im sie umowa czy jak?
Odpowiedz cytując