Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline
#
6371
30.12.2009, 15:52
pysio
napisał(a):
nie ma co chwalić radnych PISu.. mają oni większość w radzie miasta więc mogli się podzielić, że połowa głosuje za a połowa przeciw
chcieli odrzucić projekt, odrzucili.. a przy okazji zyskali sympatie Wiślaków! Cwane listy! nie dajcie się nabrać
Dokładnie 8 za przy 16 radnych to taka typowa ściema choć trzeba przyznać że to co robi w radzie PO to jest po prostu kpina w żywe oczy.
94 - Allah Akbar!!
1q2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1q2
Znajdź inne posty napisane przez 1q2