Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6371
Stary 30.12.2009, 15:52
pysio napisał(a):Wyświetl post
nie ma co chwalić radnych PISu.. mają oni większość w radzie miasta więc mogli się podzielić, że połowa głosuje za a połowa przeciw chcieli odrzucić projekt, odrzucili.. a przy okazji zyskali sympatie Wiślaków! Cwane listy! nie dajcie się nabrać
Dokładnie 8 za przy 16 radnych to taka typowa ściema choć trzeba przyznać że to co robi w radzie PO to jest po prostu kpina w żywe oczy.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując